Witamy na stronie
Iron Dragon Triathlon - Zabierzów !

Biegowa niedziela w Krakowie. Półmaraton Marzanny w klubowym towarzystwie wypadł jak na otwarcie sezonu 2018 okazale towarzysko i sportowo. Wyniki obiecujące, a najszybsi dzisiaj: Tomek Zając, Łukasz Bulka i Krzysiek Kubasiak pogonili nawet trochę Grześka Sudoła. Tak trzymać panowie!

Przez ostatnie kilka miesięcy, raz w tygodniu na łamach naszego serwisu prezentowaliśmy sylwetki zawodników naszego klubu, którzy ukończyli zmagania w Barcelonie.  Ostatnim z prezentowanych zawodników był Joseph Saliba. Pełna prezentacja znajduje się w sekcji „Nasi Ironmani”.

 

W sobotę 13 stycznia odbyło się walne zgromadzenie członków klubu, na którym zostały przegłosowane ważne zmiany. Po pierwsze, klub zmienia nazwę i logo. Żegnamy nazwę „Water Knights” i od teraz będziemy nosić nazwę „Iron Dragon Triathlon”. Po drugie, zmienił się skład Zarządu, w którym witamy Krzyśka Kubasiaka przejmującego obowiązki Andrzeja Kowala oraz Maćka Ziółko, przejmującego obowiązki Grzegorza Mytnika. Reszta zarządu pozostała bez zmian. Andrzejowi oraz Grześkowi dziękujemy za ogromny wkład, który włożyli w rozwój klubu!

Coraz bliżej ukończenia jest baza klubowa nad zalewem „Kryspinów”. Budynek klubowy oraz sauna są już niemal gotowe. Pozostaje jedynie zagospodarowanie teren wokół budynków oraz podciągnięcie mediów.

Wigilia klubowa 2017 zapadanie na długo w pamięci. Premierowy pokaz dokumentu z IM Barcelona autorstwa Wojtka Majewskiego zaskoczył i wzruszył wszystkich. Takiego materiału chyba nikt się nie spodziewał. Do tego pamiątkowy album z wyjazdu autorstwa Tomka i Michała. Coś wspaniałego.

Premiera dokumentu z IM Barcelona już w styczniu w telewizji publicznej.

Wesołych świat.

Więcej aktualności