Witamy na stronie
Iron Dragon Triathlon - Zabierzów !

Na zakończonych wczoraj zawodach w Radłowie stawiła się 15-osobowa grupa zawodników Iron Dragon (na zdjęciu). Brawa dla startujących, a w szczególności dla najlepszego tego dnia zawodnika Iron Dragon - Josepha Saliby, który zajął 15 miejsce w Open i 3 miejsce w kategorii M40-49.

Przedstawiamy relację Artka Czerwca z zawodów Ironman w Austrii.

"Dziękuje całemu Team- owi za doping, cały czas go miałem na sobie. Pchał mnie do przodu na maxa.
Pojechałem do Austrii po wynik 9:15 mi się marzyło. Czy za mocno , nie wiem. Teraz już wiem ze było to możliwe.
Pływanie super 52 min i jestem 3 w kat. Zaraz po T1 mijam gościa z kategorii i jestem 2 i tak do 65 km. Potem nagle na podjeździe stojąc na kierownicy jadąc z jednym zawodnikiem obok siebie dostaje nakaz wjazdu do boxu z karami. 5 min stoję i złorzeczę, przekonany ze na podjazdach drafting nie istnieje, mam racje czy nie stoję i czekam. Spadam poza pierwsza dziesiątkę. Jadąc dalej jestem zdeterminowany by złożyć protest na tą decyzje. 5:08 to rower marzenie (oczywiście plus kara 5’) Po rowerze wypadam za 10-tkę. Bieg otwieram w dobrym samopoczuciu i w super kondycji energetycznej, nogi super oddech super aż jestem zdziwiony. Odrabiam straty do Dąbrowskiego który jest 8. Do 17 km biegnę 4:30 i mam bieg pod kontrolą przeliczam wynik dodaje 2-3 min i wychodzi mi 9:17. Super !!! (To jak się dzisiaj okazało 4 wynik w kat M40)
Tylko ze Iron Man nie lubi kalkulacji bo za chwilę odcina mnie po całości nie jestem w stanie biec potem iść a na końcu wstać. Łzy złość i zawód wczoraj ,już dzisiaj zamienił się w złość sportową i wiarę w cel. Wrzesień już za 3 miesiące.
Nauka nie poszła w las. Następny start głównie będzie oddawał przemyślenia z tego co wydarzyło się wczoraj.
Dzięki wszystkim za pomoc podczas zawodów."

Dobry start naszych zawodników we Wtórpol Triathlon Skarżysko-Kamienna 2018. Maciek Ziółko z czasem 02:22:42 zajmuje 19 miejsce w kategorii Open i staje "na pudle", zajmując drugie miejsce w kategorii M40. Oprócz Maćka w zawodach udane starty zaliczyli Krzysiek Kubasiak - 28. miejsce (czwarty w M45) oraz Tomek Niżankowski 80. miejsce. Brawo!

Kuba Lenczowski podczas Frydman Triathlon w skąpym stroju niczym Jurek Górski w 1990 w Huntsville zdobywa 14m open i 4m w kat M40. Gratulacje !!!

Nasi w Suszu już na mecie! Janek Jaroń życiówka 4:44,04, Sebastian Bigaj 5:13.28, czekamy na resztę wyników.
Należy podkreślić bardzo trudne warunki jakie panowały podczas wyścigu oraz świetny czas biegu Jaśka (1:26.05)  na trasie półmaratonu! Panowie gratulacje i słowa uznania.

Więcej aktualności