Witamy na stronie
Iron Dragon Triathlon - Zabierzów !

W piątek 19.10 o godzinie 19.00, w restauracji Grube Ryby odbędzie się spotkanie klubowe dotyczące planów treningowych i startowych na najbliższy sezon. Nagrodzimy naszych Ironmenów i podsumujemy sportowo i finansowo sezon poprzedni. Zapraszamy z żonami i dziećmi. Szczegóły program spotkania już wkrótce.

22 września 16 zawodników naszego klubu wystartowało w wymagających zmaganiach Ironman Emilia-Romagna (pełny dystans IM). Świetna postawa całego teamu zapewniła zwycięztwo w klasyfikacji drużynowej V dywizji.

Oto wyniki naszych zawodników:

im-italy-wynik-teamu

Klasyfikację drużynową wraz z czasami można znaleźć  w tym miejscu. Do powyższego zastawienia należy jeszcze dodać brakujący w nim wynik Michała Kruka 13:10,23.

 

Wspólnym wysiłkiem członków naszego klubu, sponsorów i licznych wolontariuszy po raz kolejny udało zorganizować się jedną z największych imprez triathlonowych w południowej Polsce. W sobotę w konkurecjach dorosłych wystartowało blisko 500 osób oraz ponad 80 zawodników w kategoriach dzieci i młodzieży.

Podkreślić należy także dobry rezultat sportowy naszych zawodników, których praca fizyczna przy organizacji imprezy bynajmniej nie osłabiła. Maciek Ziółko zwyciężył w kategorii wiekowej M40 (9 czas zawodów) na dystansie Olijmpijskim, tuż za nim uplasowali się Tomek Zając i Janek Jaroń.

Zawodników Iron Dragon znaleźć również można było wśród sztafet. Wielkie brawa dla naszej damskiej sztafety w składzie Magda Czerwiec, Renata Czerwiec i Gosia Ziółko.

 

Nasi zawodnicy aktywnie spędzili pierwszy weekend września. Duża grupa ścigała się podczas Bussines Run Poland w Krakowie, oraz 1/2 IM w Nieporęcie. Nasze sztafety zajęły wysokie 3 i 5 miejsce w klasyfikacji ogólnej na blisko 1200 drużyn podczas Bussines Run.

Gratulujemy a już za tydzień Iron Dragon Triathlon 2018 i nie lada wyzwanie organizacyjne oraz 22.09 IM Italy Emiglia Romania jako start docelowy klubu.

Więcej aktualności